image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Harcı Ne Kadardır?

İngiltere vizesi harcı, gidiş amacı ve taşınması gereken şartlara göre çeşitli türlere ayrılan İngiltere vizesi türlerinin kapsamlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin bir İngiltere vizesi harcı ödemesi gerekebilmektedir. Vize harcı, Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edilmekte ve başvuru sahipleri tarafından Türk Lirasına çevrilerek ödenmektedir. Bu nedenle de kur değiştikçe bu harçlarda da değişmeler meydana gelir. Bundan dolayı vize harçları hakkında en güncel bilgileri almak üzere CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçilmesi oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve İngiltere vize ve göçmenlik mevzuatının sürekli olarak güncellendiği başvuru sahiplerince bilinmelidir. Ayrıca bu başvurularda oldukça fazla sayıda ispatlanması gereken husus bulunmaktadır. Gerek en güncel bilgilerle ve prosedürlere en uygun şekilde başvuru yapmak gerekse de tüm şartları sağladığını ispatlayabilmek için CSS Legal danışmanlarından profesyonel destek almak oldukça yaralı olacaktır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1086 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular