image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Harç Bedeli Nedir?

İngiltere vizesi harç bedeli, İngiltere vizesi türlerinin kapsamlarına bağlı olarak değişkenlik göstermekte olan bir ücrettir.

İngiltere vizesi harç bedeli, İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin ödemesi gerekebilen bir ücrettir. Bu ücret, Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edilmektedir. Başvuru sahipleri ise vize harç bedelini Türk Lirası olarak ödemektedir. Bu nedenle de kur değiştikçe bu harçlarda da değişmeler meydana gelir. Bu artışlar resmi artışlar olmayıp yıllık resmi artışlar yalnızca 5 Nisan tarihinde gerçekleşmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru prosedürlerine uygun olarak başvuru yapılmalıdır. Buna ilaveten başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Dolayısıyla hem başvuru prosedürlerinin hiçbirini atlamamak hem de vize reddi ile karşılaşmamak için bu başvurularda vize danışmanlığı almak oldukça yararlı olmaktadır. Detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1056 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular