image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Fiyat 2017 Nasıldır?

İngiltere Vizesi Fiyat 2017, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen İngiltere vize başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edildiğinden döviz kurundaki değişmelere bağlı olarak sürekli artış ve azalış göstermektedir.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler, başvuru/vize ücretini öğrenmek istedikleri zaman CSS & Co Legal Services danışmanları ile iletişime geçebilirler. Çünkü başvuru/vize ücretleri İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edildiğinden döviz kurunun değişmesi ile sürekli değişkenlik gösterir. Bu değişiklikler resmi değişmeler olmayıp vize ücretleri her yıl yalnızca bir kez resmi olarak değişmektedir. Yalnızca 5 Nisan tarihinde İngiltere’de mali yılın değişmesi ile birlikte tüm ücret ve harçlarda belirli oranlarda değişiklik yapılmaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan çiftler vize ücretinin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorlarsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler. En güncel vize/başvuru ücretlerini öğrenebilmek üzere firmamız danışmanları ile iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1217 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular