image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi En Kolay Nasıl Alınır?

“İngiltere vizesi en kolay nasıl alınır?” sorusunun cevabı, CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından danışmanlık alarak başvurunun gerçekleştirilmesidir.

“İngiltere vizesi en kolay nasıl alınır?” diye merak eden başvuru sahipleri bilmelidir ki İngiltere vizesi en kolay bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanından bilgi ve danışmanlık alarak gerçekleştirilebilir. Oldukça karmaşık başvuru prosedürlerine sahip bu başvurularda danışmanlık almak başvuru sürecini oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu şekilde başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek olumlu sonuç ihtimallerini yükseltebilecekleri bir başvuru gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi başvuruları, temelde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan evrak listesindeki evrakların tamamlanıp, tercüme edilmesi gereken belgelerin tercüme edilip, başvuru formları İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler yapıldıktan sonra eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis alınacaksa ilgili işlemler yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızca Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi işlemlerinden oluşmaktadır. Bazı başvurularda bunların dışında da işlemlerin yapılması gerekebildiği için başvuru sürecinde uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 916 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular