image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Almanın Zorlukları Neler?

İngiltere vizesi almanın zorlukları; çok sayıda İngiltere vizesi türü olması, başvuru formunun çok detaylı olması, başvuru prosedürünün karmaşık olması, çok sayıda işlem yapılması gereği vb.dir.

Birleşik Krallık ülkelerine (İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler) vize almanın çeşitli zorlukları vardır. Çok sayıda İngiltere vizesi türü olması, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarının sürekli güncellenmesi, başvuru formunun çok detaylı olması, başvuru prosedürünün karmaşık olması, çok sayıda işlem yapılması gereği gibi birçok etmen bu başvuruların zorlaşmasına yol açmaktadır.

Yukarıda da bahsedildiği üzere Birleşik Krallık’a gitmek üzere vize başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bu başvuruların oldukça karmaşık yapıda, zorlu başvurular olduğunu bilmelidir. İngiltere vizesi başvuru işlemlerini CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla gerçekleştirmek isteyen ve bu başvurulardan olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak isteyen başvuru sahipleri firmamızla irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1235 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular