image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Ret Gerekçeleri Nelerdir?

İngiltere vize ret gerekçeleri, başvuru yapılan İngiltere vizesi türünün şartlarını sağlayamamak, vize türü ile gidiş amacının uyuşmaması, yanlış vizeye başvuru yapılmış olması, İngiltere’de temel masrafları karşılayabilecek maddi durumda olunmaması, başvuru sahibinin İngiltere’den geri dönmeyeceği şüphesini uyandırması vb. gerekçelerdir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasıyla geçerli bir başvuru yapılabilecektir. Tüm başvuru işlemlerini eksiksiz ve hatasız olarak gerçekleştirebilmek olumlu sonuç alabilmek için çok önem arz eder. İngiltere vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere vizesi başvuru sahipleri yukarıdaki İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapmazlarsa da vize reddi alacaklardır. Bunun dışındaki bazı İngiltere vize ret gerekçeleri ise şunlardır; başvuru yapılan İngiltere vizesi türünün şartlarını sağlayamamak, vize türü ile gidiş amacının uyuşmaması, yanlış vizeye başvuru yapılmış olması, İngiltere’de temel masrafları karşılayabilecek maddi durumda olunmaması, başvuru sahibinin İngiltere’den geri dönmeyeceği şüphesini uyandırması. Bu tip bir gerekçe ile reddedilme riskini düşürmek ve en güncel prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirmek istemeyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek profesyonel destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında danışmanlık yapan, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 994 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular