image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Reddi İtiraz Dilekçesi Örneği Nasıldır?

İngiltere vize reddi itiraz dilekçesi örneği ile ilgili bilgi itiraz başvurusunu firmamız uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerine sağlanmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında vizenin şartlarını sağlayıp başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılmazsa İngiltere vize reddi ile karşılaşılmaktadır. Başvuru sahibinin gidiş amacı ile başvuru yapılan vize türünün uyuşmaması, vizenin şartlarının tam olarak sağlanmaması, başvuru dosyasında eksiklik, net anlaşılmayan hususlar, hata vb. olması, kişinin geri dönmek yerine İngiltere’ye yerleşeceğine dair şüphe olması gibi ret gerekçeleri ile başvurular reddedilmektedir.

Reddedilen başvuruların sonrasında başvuru sahiplerine değerlendirmeyi yapan birim bir vize ret mektubu göndermektedir. Bu ret mektubunda yazacak olan süre içerisinde başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçtikleri takdirde seçeneklerinin neler olduğuna ve hangi başvurunun kendisi için en avantajlı başvuru olduğuna dair detaylı bilgi alabilecektir. Buna ek olarak İngiltere vize reddi itiraz dilekçesi örneği ile ilgili bilgi de itiraz başvurusunu firmamız uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerine sağlanmaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1520 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular