image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Reddi Forum Bilgileri Güncel Midir?

İngiltere vize reddi forum bilgileri güncel olmayabilir ve buna ek olarak uzman olmayan kişiler tarafından yazıldığı için hatalı, eksik bilgiler içerebilir. Bu durumlar da başvuru sahiplerini yanlış yönlendirebilir, vize reddi alınmasına yol açabilir.

İngiltere vizesi başvurularının titizlikle hazırlanacak bir başvuru dosyası ile ve vize başvuru prosedürüne uygun olarak hazırlanması gerekir. Bunun için başvuru sahiplerinin başvurularını kendilerinin internetten hem güncel olmayan hem de uzmanlarca yazılmamış olan birçok bilgiyle yapması söz konusu olabilmektedir. Bu durum da kişilerin vize reddi sonucu ve hatta İngiltere vizesi başvuru yasağı almasına kadar varabilmektedir. Vize reddi alması durumunda da tekrardan kendi ya da İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzman olmayan kişilerce başvuru yapması yine olumsuz sonuç almasına neden olabilmektedir.

Vize reddi alan başvuru sahiplerinin karşılarına İngiltere vize reddi forum bilgileri de çıkmaktadır. Ancak başvuru sahipleri unutmamalıdır ki bunlar güncel olmayabilir. Buna ilaveten bu bilgiler uzman olmayan kişiler tarafından yazıldığı için hatalı, eksik bilgiler içerebilir. Bu kaynaklardan yararlanarak olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1030 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular