image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Red Oranları Nasıldır?

İngiltere vize red oranları, dönemsel faktörler, başvuru dosyalarında eksiklik, hata vb. olup olmamasına göre her yıl değişkenlik göstermektedir.

İngiltere vizesi başvuruları, başvuru yapılan vizenin şartları sağlanmışsa, başvuru dosyasındaki belgeler, tercümeleri, başvuru formları vb. içerisinde herhangi bir eksiklik ya da hata yoksa ve değerlendirmeyi yapan vize memuru başvuruyu makul ve inandırıcı bulursa olumlu sonuçlanabilmektedir. Aksi durumlarda başvuru sahibine vize reddi verilir. İngiltere vize red oranları, dönemin siyasal şartları, iki ülkenin diplomatik ilişkileri, başvuru dosyalarında eksiklik, hata vb. olup olmamasına göre her yıl değişkenlik göstermektedir.

Birleşik Krallık’a eğitim görmek, çalışmak, yerleşmek, ziyaret etmek gibi amaçlarla yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularında vize reddi sonucu alarak pek çok kayba uğramak istemeyen başvuru sahipleri başvurularında uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirler. İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvuruları ve vize reddine itiraz başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması ve hassasiyet gösterilmesi gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması başvuru sahibinin olumlu sonuç alma ihtimalini yükseltmek için oldukça yarar sağlayacaktır. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, İngiltere Göçmenlik Hukuku alanında uzmanlaşmış kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi, sorunların çözümü için yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4307 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular