image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Başvuru Şartları Nelerdir?

İngiltere vize başvuru şartları, İngiltere’ye gidiş amacı, kalış süresi gibi hususlara göre farklı kategorilere ayrılan İngiltere vizesi başvurularının her birinde farklıdır.

İngiltere vizesi başvurularında her başvuru sahibinin sağlaması gereken başvuru şartları olup başvuru sahiplerinin bunları tutarlı, gerçekçi ve ikna edici bir şekilde başvurularında ispatlayabilmesi gerekir. Yalnızca belgelerle ispatlanabilen bu şartlar, her vize kategorisi (ziyaretçi, yerleşim, çalışma, öğrenci vb.) için farklı farklıdır.

İngiltere’ye gidiş amacı, masrafların nasıl karşılanacağı, kalış süresi gibi hususlara göre hangi vize türüne başvuracağı ve buna bağlı olarak hangi vize başvuru şartlarını sağlaması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgeler hazırlanıp, belgeler tercüme edilip, başvuru formu İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler geçekleştirildikten sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden vize randevusu alınarak başvuru dosyasıyla birlikte biyometrik bilgilerin (parmak izleri ve fotoğraf) verilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Bu karmaşık başvuru prosedürlerinde profesyonel destek almak üzere CSS Legal danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1039 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular