image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Türkiye Ankara Antlaşması Başvuru Süreci Nasıldır?

İngiltere Türkiye Ankara Antlaşması başvuru sürecine başlarken başvuru ücreti bulunmamaktadır. İngiltere’de iş kurma niyetinde olan Ankara Antlaşması vizesi ile Birleşik Krallığa gitmek isteyen bireylerin  uzmanlarımızla iletişime geçmesi önerilmektedir.

İngiltere Türkiye Ankara Antlaşması üzerine araştırma yapan bireylerin Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir. CSS Legal İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere Türkiye Ankara Antlaşması hakkında bilgi nereden alınır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vizesi uzatma reddi neden alınır?”, “Ankara Antlaşması vize reddi almamak için neler yapılabilir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1090 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular