image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Nasıl Alınır?

“İngiltere Turist Vizesi nasıl alınır?” gibi vize başvuruları hakkında her tür sorunun cevabı için CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi, vize sahiplerine İngiltere’ye ve başka bir vizeye ihtiyaç duymadan diğer Birleşik Krallık ülkeleri olan İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’e kısa süreli seyahat edebilme olanağı tanıyan bir İngiltere vizesidir. Ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi başvurularından önce başvuru sahiplerinin en çok sorduğu sorulardan biri de “İngiltere Turist Vizesi nasıl alınır?” sorusudur. Bu vize başvuruları hakkında her tür sorunun cevabı için CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvurularının yapılabilmesi için firmamız uzmanları tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toparlanması, belge tercümelerinin yapılması, vize/başvuru harcının ödenmesi, İngilizce doldurulması gereken başvuru formunun doldurulması, eğer başvuru sahipleri öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanmak isteği ya da ihtiyacı içerisindeyse buna uygun prosedürlerin takip edilmesi, firmamız uzmanları ile irtibat halinde İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce başvuru dosyasının tamamlanarak başvuru sahibinin biyometrik bilgileri fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahibi tarafından elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Bu süreç içerisinde firmamız uzmanları tarafından gerekli görülmesi ya da başvurulan vize türünün gerekli kılması halinde başvuru sahiplerinden ek belgeler istenmesi mümkündür. Bu belgelerin arasında İngilizce olarak ve İngiliz Konsolosluğuna hitaben yazılması gereken dilekçeler ya da kişinin İngiltere seyahat amacını belgelemek için kullanılabilecek davet mektupları bulunabilmektedir. Başvuru süreci içerisinde hangi belgelerin ve hangi ek belgelerin gerekebileceği, vize başvuru gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler uzmanlarımız ile irtibata geçebilirler.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması zor başvurulardır. Yapılan başvuruların en ufak hata veya eksikte reddedilebildikleri bilinmektedir. Firmamız uzmanları başvuru sahiplerinin vize reddi ya da başvuru yasağı gibi olumsuz sonuçlarla karşılaşma olasılığını en aza indirebilmek için başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmıştır. “İngiltere Turist Vizesi nasıl alınır?” öğrenmek, vize başvuru gereksinimleri, işlemleri, süreçleri, prosedürleri, vize türleri ve göçmenlik kuralları hakkında bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyenler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek uzmanlarımızla iletişime geçebilirler.

Bu sayfa 1052 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular