image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Kaç TL Tutar?

“İngiltere Turist Vizesi kaç TL tutar?” sorusunun cevabı, başvuru sahibinin ve/veya sponsorunun maddi ve şahsi şartları ile yapılacak seyahatin niteliğine göre değişmektedir.

İngiltere Turist Vizesi, sahiplerine İngiltere ve diğer Birleşik Krallık ülkelerine (İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda) kısa süreli ziyaret hakkı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi, İngiltere Turist Vizesi başvurularında karşılanması gereken masraflar bulunmaktadır.

“İngiltere Turist vizesi kaç TL tutar?” sorusunun cevabı iki tip ücret ile verilebilmektedir; başvuru esnasında ödenmesi gereken ücretler ve başvurunun makul olması açısından sahip olunması gereken maddi kaynaklar.

Başvuru esnasında ödenmesi gereken harç ve ücretler arasında en önemlilerinden birisi vize/başvuru harcıdır. Bu harcın yatırılması başvuru formunun doldurulabilmesi için gereklidir. İngiltere Turist Vizesi başvuru formu ancak vize/başvuru ücreti ödendiği takdirde doldurulabilecektir. Aynı zamanda eğer başvuru sahibi öncelikli/hızlandırılmış servisten yararlanmak isteği ya da ihtiyacı içerisinde ise bu servislerden yararlanabilmek için vize harcına ek bir ücret ödemesi gerekmektedir. Vize başvuru ücretleri, öncelikli servis ücretleri, nasıl ödenebilecekleri ve benzer konularda detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için firmamız uzmanları ile bağlantıya geçebilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin banka hesaplarında belirli bir miktar para bulundurulması şartı aranmamakla beraber, başvuru sahiplerinin seyahatlerinin bütün masraflarını karşılayabileceklerini bildirmeleri gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin İngiltere’ye gidiş, İngiltere’de konaklama, diğer harcamalarına ait ve bilhassa İngiltere’den çıkışları esnasında oluşabilecek masrafların yükümlülüğünü üstlenebilmelilerdir. İngiltere Turist Vizesi sahipleri İngiltere’de çalışamamaktadır ve başvurularda İngiltere seyahatleri esnasında devlet sosyal yardımlarına muhtaç olmayacaklarını göstermek durumundadırlar.  Başvuru sahiplerinin maddi durumları ile seyahat planlarının örtüşmemesi durumunda vize başvurusunun reddedilmesi söz konusu olabilmektedir.

2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services ile iletişime geçmek ve vize başvuruları, gereksinimleri, prosedürleri, ödenmesi gereken ücretler, vize başvurularının makul olması için gerekebilecek para miktarları, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel yardım almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir ya da  ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 821 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular