image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Fiyat Bilgisine Nasıl Ulaşabilirim?

İngiltere Turist Vizesi fiyat bilgisi içerisinde vize/başvuru harcının yanı sıra, başvurunun niteliğine göre değişen ücretler de bulunabilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru süreci esnasında gerekecek olan belgeler arasında İngilizce doldurulması gereken başvuru formu vardır. Dikkat edilmesi gereken husus, başvuru formunun doldurulabilmesi için başvuru harcının yatırılmasının ön koşul olduğudur. Bu harç yatırılmaz ise vize işlemlerine başlanamaz ve geçerli bir başvuru yapılması da mümkün olmaz. Uzmanlarımız İngiltere Turist Vizesi fiyat bilgisi ve her tür vize prosedürü, gereksinimi ve göçmenlik kuralları ile bilgileri başvuru sahiplerine iletebilir ve ücretin yatırılması, başvuru formunun doldurulması, tercümelerin yapılması, vize randevusunun alınması vb. işlemleri başvuru sahipleri adına gerçekleştirebilirler. Bu işlemleri danışmanlarımızdan profesyonel destek alarak gerçekleştirmek ve bu karmaşık başvurularda olumsuz sonuç alma ihtimalini en aza indirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçerek başvuru sürecini başlatabilir.

İngiltere Turist Vizesi ücretleri dolar kuruna bağlı ücretlerdir, dolayısıyla kurda oluşabilecek değişiklikler başvuru ücretlerini de değiştirebilmektedir. Benzer olarak, her yıl 5 Nisan’da İngiltere mali yılının sona ermesi söz konusudur. Yeni mali yılın başlaması ile vize ücretlerinde artış gözlemlenebilmektedir. Başvuru sahipleri, vize ücretleri hakkında güncel bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan günümüze vize danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek vize başvuru ücretleri ve prosedürleri hakkında bilgi almak, danışmanlık hizmetimizden yararlanmak ve uzmanlarımız ile görüşmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimize gelerek bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 921 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular