image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tier 4 Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Tier 4 Vizesi için gerekli evraklar, kişinin durumuna göre belirlenecek olup CSS Legal uzmanlarınca bir evrak listesi oluşturularak başvuru sahibinin dosyasında herhangi bir eksiklik olmadan başvuru yapması sağlanacaktır.

İngiltere Tier 4 Vizesi, Birleşik Krallık’ta 6 ay ve 6 aydan uzun sürecek bir eğitime katılmak üzere başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türüne İngiltere’de lise, lisans, yüksek lisans, doktora, sertifika programları, İngilizce dil eğitimleri vb. eğitimlere katılacak olan kişiler başvuru yapabilir. 16 yaş üzerinde olup İngiltere’de bu tip eğitimlere katılmak isteyen kişiler puan bazlı sistemden 40 puanı sağlamaları durumunda bu vizeyi alabilecektir.

İngiltere öğrenci vizesi türlerinden biri olan İngiltere Tier 4 Vizesi başvurularının gerçekleşmesi için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki İngiltere Tier 4 Vizesi için gerekli evraklar tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenler tercüme edilip, başvuru formu doldurulup, ödemeler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin başvuru sahibine en uygun olanından uzmanlarımızca randevu alınması gerekir. Bunun ardından başvuru sahibinin randevuda başvuru dosyasını sunması ve biyometrik bilgilerini verilmesi ile vize başvurusu gerçekleştirilmektedir. Tüm bu işlemlerle ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek almak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilebilir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 921 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular