image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Uzatma Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere öğrenci vizesi uzatma başvurusu yapılabilmesi için başvuru sahiplerinin Tier 4 kategorisi altında başvuru yapması gerekmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi, Birleşik Krallık’taki bir eğitim kurumunda eğitim görmek üzere başvuru yapacak olan başvuru sahiplerine yönelik vize başvurularıdır. İngiltere öğrenci vizesi türleri; İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier 4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi ve Tier 4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi türlerinden oluşmaktadır. Bu vize başvurularından yalnızca Tier 4 kategorisi altında başvuru yapan kişiler uzatma başvurusu yaparak kalacakları süreyi uzatabilecektir.

Tier 4 İngiltere vizesi başvurularını uzatma başvuruları İngiltere’de yapılabileceği gibi Türkiye’den de yapılabilir. Bu başvurularda CSS Legal danışmanları tarafından başvuru sahibine sağlanacak olan ve kişinin şartları ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuruları için hazırlanması gereken belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, gerekliyse bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra parmak izi ve fotoğrafınızın alınması yani biyometrik bilgilerin alınmasını sağlamak ve önceden hazır hale getirilmiş olan başvuru dosyasının incelenmek üzere ilgili birime gönderilmesini sağlamak için teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılması gerekir. Türkiye’den uzatma başvurusu yapacak kişiler Türkiye ofisleriyle, İngiltere’den başvuru yapacak kişiler ise Londra ofisimizle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 835 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular