image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Ücreti Nedir?

İngiltere öğrenci vizesi ücreti, başvuru işlemlerinin gerçekleşebilmesi için vizeye başvuru yapan öğrencilerin ödemesi gereken ücrettir.

İngiltere öğrenci vizesi, Birleşik Krallık’ta bir eğitim programına katılmak üzere başvuru yapılabilen vize başvurusudur. Bu vizeye başvuru yapacak olan kişilerin de İngiltere vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmesi gerekir. Bu başvuru prosedürüne göre belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, başvuru formlarının doldurulup, harç ve ödemelerin yapılmasının ardından öncelikli servis gibi ihtiyaç varsa bununla ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımız ile irtibat halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin başvuru merkezine bizzat başvuru sahibi tarafından elden teslim edilmesi gerekir. Buraya yapılan başvuru incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilir ve buradaki vize memurlarınca başvuru olumlu ya da olumsuz olarak sonuçlandırılır.

İngiltere öğrenci vizesi ücreti, yukarıda bahsedilmiş olan başvuru işlemlerinin gerçekleşebilmesi için vizeye başvuru yapan öğrencilerin ödemesi gereken ücrettir. Bu ücret dolar üzerinden alınmakta olup kura bağlı değişimler göstermektedir. Sürekli değişkenlik gösteren bu ücretlerle ilgili en güncel bilgi için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçilebilir. İngiltere vizesi başvuru işlemlerini firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahipleri olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilecekleri bir başvuruyu prosedürlere en uygun şekilde gerçekleştirebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 938 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular