image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Sözlük Bilgileri Doğru Mudur?

İngiltere öğrenci vizesi sözlük bilgileri, hatalı, eksik, güncelliğini yitirmiş bilgiler olabileceği için hatalı başvuru yapılarak vize reddi ile birlikte bir sürü kayıp yaşanmasına yol açabilir.

İngiltere öğrenci vizesi başvuruları, Birleşik Krallık ülkelerinde eğitim görmek amacıyla başvuru yapılabilen İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi ve Tier 4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesi türlerinden oluşmaktadır. İngiltere’de eğitim görmek amacıyla bu vize türlerinden birine başvuru yapması gereken kişiler bu vizeler hakkında öncelikle internetten araştırma yapmaktadır. Bu araştırma sürecinde başvuru sahipleri İngiltere öğrenci vizesi sözlük, forum, sosyal medya hesapları, web siteleri vb. kaynaklarla karşılaşabilmektedir. Tüm bu kaynaklardan elde edilecek bilgiler, hatalı, eksik, güncelliğini yitirmiş bilgiler olabileceği için hatalı başvuru yapılarak vize reddi ile birlikte bir sürü kayıp yaşanmasına da yol açabilir. Bu tip sonuçlarla karşı karşıya kalmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi ve profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 798 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular