image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Red Nedenleri Nelerdir?

İngiltere öğrenci vizesi red nedenleri, başvuru şartlarının tam olarak sağlanamaması, başvuru prosedürüne uyulmaması, başvuru sahibinin masraflarını karşılayabilecek düzeyde maddi durumunun olmaması, maddi durumu olmasına karşın gelirinin kaynağının belirsiz olması ya da yasal olmaması gibi nedenler olabilmektedir.

İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi ve Tier 4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesi türlerinden oluşan İngiltere öğrenci vizesi başvurularından yapılan başvuruya bağlı olarak olumlu ya da olumsuz sonuç alınabilir. İngiltere öğrenci vizesi red nedenleri, başvuru şartlarının tam olarak sağlanamaması, başvuru prosedürüne uyulmaması, başvuruda hata, eksikli ya da yalan beyan olması, başvuru sahibinin ya da sponsorunun kişinin masraflarını karşılayabilecek düzeyde maddi durumunun olmaması, maddi durumu olmasına karşın gelirinin kaynağının belirsiz olması ya da yasal olmaması, başvuru yapılan vize ile gidiş amacının uymaması, başvurudan belirli bir süre öncesinden itibaren banka hesabında yeterli miktarda paranın bulundurulmaması vb. nedenler olabilmektedir.

Yukarıdaki İngiltere öğrenci vizesi red nedenlerinden biriyle vize reddi almak istemeyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilir. Bu sayede vize reddi alma risklerini düşürebilecekleri bir başvuru gerçekleştirebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1520 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular