image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Neden Reddedilir?

“İngiltere öğrenci vizesi neden reddedilir?” sorusu herhangi bir ret gerekçesiyle başvurusunun reddedilmesini istemeyen başvuru sahiplerince merak edilen sorulardandır.

İngiltere öğrenci vizesi başvuruları, İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi ve Tier 4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesi türleri bulunan ve yalnızca İngiltere’de bir eğitim almak amacıyla başvuru yapılabilen vize başvurularıdır. Bu İngiltere vizesi başvurularının tüm şartların sağlanabildiği ve prosedüre uygun bir başvuru yapıldığı durumlarda olumlu sonuçlanma ihtimali yükselirken aksi bir durumda vize reddi alınabilmektedir.

“İngiltere öğrenci vizesi neden reddedilir?” sorusu herhangi bir ret gerekçesiyle başvurusunun reddedilmesini istemeyen başvuru sahipleri tarafından sıklıkla sorulmakta olan sorulardandır. İngiltere öğrenci vizesi başvuruları genel ret nedenlerinin yanı sıra başvuru yapılan vize türüne özgü nedenlerden dolayı da reddedilebilir. Bu başvurular, başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılmaması, başvuru belgelerinde, tercümelerde ya da başvuru formunda bir eksiklik, hata ya da yalan beyan olması, başvuru sahibinin finansal imkânlarının yetersiz olması ya da bunların kaynağının belirsiz/yasal olmayan bir kaynak olması, başvuru sahibinin geri dönmeyeceğine dair bir şüphenin oluşması gibi ret gerekçeleriyle reddedilebilmektedir. Bu gerekçelerden biriyle vize reddi ve hatta başvuru yasağı almak istemeyen kişiler CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvuru yaparak olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilecekleri ve vize reddi alma riskini düşürebilecekleri bir başvuru yapabilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1560 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular