image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar?

“İngiltere öğrenci vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusu uzmanlarımıza sıklıkla sorulmakta olup bu başvurular 15 iş günü yani 3 hafta içerisinde açıklanmaktadır.

İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi ve Tier 4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesi türlerine ayrılan İngiltere öğrenci vizesi başvuruları İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş olan başvuru prosedürüne uygun olarak yapılmalıdır. Bu başvuru prosedürüne göre öncelikle başvuru yapılacak İngiltere vizesi türünün belirlenmesi gerekir. Buna göre başvuru sahibinin dosyasında bulunması gereken belgelerin neler olması gerektiğine dair bir belge listesi uzmanlarımızca sağlanır. Bunların ardından belgelerin toplanması, toplanan belgelerin tercümelerinin yapılması, vize ücreti ve varsa diğer ödemelerin yapılması başvuru formunun doldurulması, başvuru sahibi istiyorsa öncelikli servis alınması, başvuru için randevu alınması, randevuda başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin teslim edilmesi işlemlerinin yapılması gerekir.  

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedürüne uygun bir İngiltere öğrenci vizesi başvurusu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek bilgi ve danışmanlık alabilirler. Firmamız uzmanlarıyla irtibata geçen başvuru sahiplerinin sıklıkla sormakta olduğu sorulardan biri de “İngiltere öğrenci vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusudur. Bu başvurular 15 iş günü yani 3 hafta içerisinde açıklanmaktadır. Bu süreyi kısaltmak isteyen öğrenciler öncelikli servislerden kendilerine en uygun olanından faydalanarak başvurularını gerçekleştirebilir. Öncelikli servislerin neler olduğu, nasıl kullanabileceği hususunda da CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alınabilmektedir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 915 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular