image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Ne Kadar?

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapacak öğrenciler sıklıkla “İngiltere öğrenci vizesi ne kadar?” sorusunu CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarına yöneltmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi başvuruları, Birleşik Krallık ülkelerinden birinde yani İngiltere, İskoçya, Galler veya Kuzey İrlanda’da eğitim görmek amacı taşıyan kişilerin başvuru yapabileceği İngiltere vizesi başvurularıdır. Bu amaçla başvuru yapılabilen temelde 4 tane vize türü bulunur; İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi ve Tier 4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesi. Bu vize türlerinden hangisine başvuru yapmasının daha doğru olacağını öğrenmek, vize başvuru prosedürüne dair işlemlerle ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

İngiltere öğrenci vizesi türlerinden hangisine başvuru yapılacağı, ek bir servis kullanılıp kullanılmayacağı, nasıl başvuru yapılacağı gibi hususlarla ilgili bilgi almak üzere uzmanlarımızla telefonla ya da ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçilebilir. Uzmanlarımızla iletişime geçen İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapacak öğrenciler tarafından sıklıkla sorulan sorulardan biri de “İngiltere öğrenci vizesi ne kadar?” sorusudur. Hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapılabileceği, İngiltere’de kalınacak süre, ek bir servis alınıp alınmayacağı ve döviz kuru gibi hususlara göre başvuru yapılacak vizenin ücreti değişmektedir. En güncel fiyat bilgisini almak üzere CSS Legal uzmanlarına danışılması faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda danışmanlık hizmeti sunan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 897 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular