image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Nasıl Alınır?

“İngiltere öğrenci vizesi nasıl alınır?” sorusu, İngiltere’de eğitim görmek amacıyla vize başvurusu yapacak kişilerce sıklıkla sorulan soruların başında gelir.

İngiltere öğrenci vizesi başvuruları İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi ve Tier 4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesi başvuruları olmak üzere temelde dörde ayrılır. Bu vizelerden birine geçerli bir başvuru yaparak olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahipleri başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapmalıdır. Başvuru prosedürü hakkında bilgi ve işlemlerde profesyonel destek almak üzere CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

“İngiltere öğrenci vizesi nasıl alınır?” sorusu, İngiltere’de eğitim görmek amacıyla İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişilerce CSS Legal uzmanlarına sıklıkla sorulan soruların başında gelir. İngiltere vizesi başvuruları Türkiye’de 7 adet bulunan ve belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, başvuru harcı ve varsa diğer ödemelerinin yapılıp, randevularının alınması sonrasında İngiltere vize başvuru dosyasının ve parmak izleri ile fotoğraftan oluşan biyometrik kayıtların konsolosluğa incelenmek için gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılmaktadır. Bu merkezler; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep, Bursa ve Antalya illerinde yer alır. Bu şehirlerden birinde vize başvurusunu yapmak, tüm başvuru işlemlerine dair detaylı bilgi ve danışmanlık almak üzere başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 925 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular