image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi İçin Dilekçe Örneği Nasıldır?

İngiltere öğrenci vizesi için dilekçe örneği, başvuru dosyası için gerekli olduğu CSS Legal uzmanlarınca düşünülürse başvuru sahibine sağlanmaktadır.

İngiltere öğrenci vizesi başvuruları için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek başvurulara dair bilgi ve profesyonel destek alabilirler. Başvuru işlemlerini firmamızla başlatan başvuru sahipleri için İngiltere vizesi türü danışmanlarımızca belirlendikten sonra başvuru dosyası için gerekli olan belgelerin yine danışmanlarımızca kişinin durumuna göre hazırlayacakları belge listesine göre toplanması gerekir. Belgelerin toplanmasının ardından firmamızca belirlenen sınırlar dâhilinde olması koşuluyla evrakların tercümesi firmamızca yapılacaktır. Ardından başvuru ücreti yatırılıp başvuru formu doldurularak İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması işlemleri gelmektedir. Türkiye’de bulunan başvuru merkezlerinin birinden (Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya, Bursa) uzmanlarımızca randevu alınarak vize başvurusu gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Bu randevuda gerekli belgeler, belgelerin tercümeleri ve biyometrik bilgilerin İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahibi tarafından teslim edilmesiyle vize başvurusu gerçekleştirilebilir.

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedürüne uygun olmayan başvurular reddedilebilir ve bu durum da başvuru sahibinin pek çok zarara uğramasına yol açabilir. Bu başvurularda en önemli aşamalardan biri olan ve en çok hata ya da eksiklik oluşması ihtimali olan aşama başvuru dosyası hazırlığıdır. Başvuru dosyası için uzmanlarımız hazırladıkları belge listesindeki belgelere ek olarak başka belgeler de isteyebilmektedir. Örneğin, İngiltere öğrenci vizesi başvurusunda açıklanması gereken hususlar olması halinde bu hususları açıklayan bir dilekçenin başvuru dosyasına eklenmesi gerekebilir. İngiltere öğrenci vizesi için dilekçe örneği, başvuru dosyası için gerekli olduğu CSS Legal uzmanlarınca düşünülürse başvuru sahibine sağlanmaktadır. Bunlarla ilgili detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1033 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular