image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi İçin Belgeler Nelerdir?

İngiltere öğrenci vizesi için belgeler, İngiltere’de öğrenim görmek amacıyla başvuru yapacak olan kişilerin başvurusundan önce danışmanlarımız tarafından hazırlanacak kişiye özgü belge listesinden öğrenilebilir.

İngiltere öğrenci vizesi başvurularında da diğer başvurularda da olduğu gibi başvuru sahiplerinin başvuru yaptıkları İngiltere vizesi türünün şartlarını sağlayabildiklerini belgelerle gösterebilmeleri gerekir. İngiltere öğrenci vizesi için belgeler, İngiltere’de öğrenim görmek amacıyla başvuru yapacak olan kişilerin başvurusundan önce danışmanlarımız tarafından hazırlanacak kişiye özgü belge listesinden öğrenilebilir. Başvurusunda sunduğu belgelerde herhangi bir eksiklik olan başvuru sahipleri vize reddi, maddi kayıp, gelecek başvurular için olumsuz bir geçmiş oluşması gibi pek çok olumsuz sonuçla karşılaşabilirler.

Yukarıda bahsedilen olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uygun bir İngiltere vizesi başvurusu yapmalıdır. İngiltere Vize Başvuru Merkezinden danışmanlarımız tarafından alınacak randevuda İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercümeleri yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, ödemelerin tamamlanması gibi işlemlerinin yapılması gerekir. Bu işlemler uzmanlarımızla tamamlandıktan sonra başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine teslim edilmesi gerekir. Bu başvuru işlemlerine dair detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri firmamızla iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1003 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular