image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Formu Nasıl Doldurulabilir?

İngiltere öğrenci vizesi formu, firmamız müşterileri için İngiltere öğrenci vizesi türünün CSS Legal uzmanlarınca belirlenmesinin ardından yine uzmanlarımızca İngilizce olarak doldurulabilir.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapmak için öncelikle başvuru sahibinin gidiş amacı, maddi ve kişisel şartları vb. hususlara bağlı olarak vize türünün CSS Legal uzmanlarınca belirlenmesi gerekir. Bunun ardından uzmanlarımız evrak listesi oluşturarak başvuru sahibine iletmektedir. Başvuru sahibi evrakları temin ettikten sonra İngiltere’de bulunacağı süre boyunca geçerli olacak bir pasaportunun da bulunması halinde diğer vize işlemlerine başlanabilecektir. Bu işlemler; belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, vize harcının yatırılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevunun alınması, ihtiyaç varsa öncelikli servis alınması gibi işlemlerdir. Bu işlemleri profesyonel destek alarak yapmak isteyen kişiler CSS Legal ile iletişime geçebilir.

Yukarıda bahsedilen İngiltere vizesi başvuru prosedürü içerisindeki en önemli işlemlerden biri olan başvuru formunun doldurulması işleminde herhangi bir hata ya da eksikliğe yol açılmaması çok önemlidir. Aksi bir durum vize reddinden başvuru yasağına kadar pek çok olumsuz sonuca yol açabilmektedir. İngiltere öğrenci vizesi formu, firmamız müşterileri için İngiltere öğrenci vizesi türünün CSS Legal uzmanlarınca belirlenmesinin ardından yine uzmanlarımızca İngilizce olarak doldurulabilir. Bu sayede başvuru sahipleri herhangi bir hata oluşması riskinin düşürülmesi ve olumlu sonuç alınabilmesi ihtimalinin arttırılmasını sağlayabilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 892 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular