image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Fiyat Ne Kadardır?

İngiltere öğrenci vizesi fiyat bilgisi kura bağlı olarak devamlı bir değişim içerisinde olduğu için bu hususta en güncel bilgiler CSS Legal uzmanlarından alınabilir.

İngiltere öğrenci vizesi türleri yalnızca Birleşik Krallık’ta eğitim görmek amacı ile başvuru yapılabilen vize türleridir. Bunun dışındaki amaçlarla bu vizelerden birine başvuru yapılması sonucu vize reddinden başvuru yasağına kadar çeşitli yaptırımlarla karşılaşılabilir. Bu tip durumlarla karşılaşmamak için CSS Legal uzmanlarından danışmanlık alarak başvuru yapmak başvurunun prosedürlere uygun yapılması ve buna bağlı olarak da olumlu sonuç alınması ihtimalinin arttırılabilmesini sağlayacaktır.

Başvuru yapılacak olan İngiltere öğrenci vizesi türü belirlendikten sonra danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerinizi tamamlayıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa ödemeler tamamlandıktan sonra eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyacınız varsa bunlarla ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra danışmanlarınızın alacağı randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

Yukarıdaki başvuru işlemlerinden biri olan ödemelerin yapılması aşamasında CSS Legal uzmanlarına sıklıkla vize fiyatları sorulmaktadır. İngiltere öğrenci vizesi fiyat bilgisi kura bağlı olarak devamlı bir değişim içerisinde olduğu için bu hususta en güncel bilgiler CSS Legal uzmanlarından alınabilir. Bunun yanı sıra başvuru sahibinin öncelikli servis gibi bir ihtiyacı varsa bu servisin ücreti de vize harcına ek olarak ödenmektedir. Bu fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve başvurularda danışmanlık hizmeti almak üzere firmamızla iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 968 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular