image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Ekşi Bilgileri Yanlış Mıdır?

İngiltere öğrenci vizesi ekşi bilgileri güncel olmayan, yanlış eksik bilgiler içerebileceği için başvuru sahiplerini yanlış yönlendirebilir. Bu da vize reddinden İngiltere vizesi başvuru yasağına kadar çeşitli olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir.

İngiltere öğrenci vizesine başvuracak olan firmamız müşterileri başvurularını İngiltere Vize Başvuru Merkezine danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, ilgili formların doldurulup, ödemelerin yapılmasının ardından, öncelikli servis gibi bir başvuru servisine ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak olan randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin (parmak izleri ile fotoğraf) incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapmak için başvuru sahipleri öncelikle vize başvurularına dair araştırma yaparak işe başlamaktadır. Bunun için ilk olarak internetteki kaynaklara bakmaktadırlar. Bu esnada karşılarına Ekşi Sözlük, çeşitli forumlar, danışmanlık firmalarının web siteleri, sosyal medya hesapları vb. kaynaklar çıkmaktadır. Bu kaynaklar İngiltere öğrenci vizesi ekşi bilgileri güncel olmayan, yanlış, eksik bilgiler içerebileceği için başvuru sahiplerini yanlış yönlendirebilir. Bu da vize reddinden İngiltere vizesi başvuru yasağına kadar çeşitli olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir. Bu tip bir sonuçla karşılaşmamak için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1420 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular