image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Belgeler Nelerdir?

İngiltere öğrenci vizesi belgeler, başvuru sahibinin gidiş amacının ne olduğu, masraflarını nasıl karşılayacağı, hangi eğitim programına katılacağı gibi hususlara göre kişiye göre uzmanlarımız tarafından belirlenerek kişiye başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde belge listesi hazırlanmaktadır.

İngiltere öğrenci vizesi, Birleşik Krallık’ta yürütülen çeşitli eğitim kurumlarından birinde eğitim görmek isteyen kişilerin başvuru yapabilecekleri bir İngiltere vizesi başvurusudur. Bu başvuru da tüm İngiltere için yapılan vize başvurularında olduğu üzere başvuru prosedürüne uygun olarak yapılmalıdır. İngiltere vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapmak için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki İngiltere öğrenci vizesi belgelerinin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevuda başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Başvuru sahibinin başvuru dosyasının yan sır fotoğraf ve parmak izlerini kapsayan biyometrik bilgilerini de vermesi gerekmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi belgeler, başvuru sahibinin gidiş amacının ne olduğu, masraflarını nasıl karşılayacağı, hangi eğitim programına katılacağı gibi hususlara göre kişiye özgü olarak uzmanlarımız tarafından belirlenerek kişiye başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde belge listesi hazırlanmaktadır. Başvuru sahipleri bu belgeleri firmamıza gönderdikten sonra tüm aşamalarda uzmanlarımız profesyonel destek sağlayarak başvuru sahibinin başvurusunu kolayca gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 845 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular