image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere öğrenci vizesi başvuru formu, Birleşik Krallık’ta eğitim görmek amacıyla başvuru yapacak olan öğrencilerin başvurularında İngilizce olarak doldurulmuş olmalıdır.  

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere vize ve göçmenlik kanunlarınca çerçevesi çizilmiş olan başvuru prosedürlerine uygun olarak yapılmalıdır. Türkiye’den İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya’da bulunan vize başvuru merkezlerine başvuru belgelerinin toplanması, bu belgelerin tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin yatırılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasıyla geçerli bir başvuru yapabilirler.

Bu başvuru işlemlerinin en önemlilerinden biri de başvuru formunun doldurulmasıdır. İngiltere öğrenci vizesi başvuru formu, Birleşik Krallık’ta eğitim görmek amacıyla başvuru yapacak olan öğrencilerin başvurularında İngilizce olarak doldurulmuş olmalıdır. Başvuru sahipleri tüm işlemlerde olduğu üzere başvuru formunun doldurulması aşamasında da firmamız uzmanlarından detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler. Yalnızca başvuru formunun doldurulması için de firmamız uzmanlarından profesyonel destek alınabilmektedir. Başvuru sahipleri oldukça karmaşık yapıda olan başvuru formunun doldurulması aşamasında firmamız uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1074 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular