image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Başvuru Belgeleri Nelerdir?

İngiltere öğrenci vizesi başvuru belgeleri, kişinin amacının İngiltere’de eğitim görmek olduğu, masraflarını karşılayabilecek finansal kaynaklarının olduğu, gideceği eğitim kurumuna kabul edildiği vb. hususları ispatlayacak belgeleri içermektedir.

İngiltere öğrenci vizesi başvurularında tüm diğer İngiltere vizesi başvurularında da olduğu üzere başvuru sahibinin vizenin şartlarını sağlayabildiğini gösterebilmesi için dosyasına mutlaka koyması gereken belgeler bulunmaktadır. İngiltere öğrenci vizesi başvuru belgeleri, kişinin amacının İngiltere’de eğitim görmek olduğu, temel masraflarını karşılayabilecek finansal kaynaklarının olduğu, gideceği eğitim kurumuna kabul edildiği vb. hususları ispatlayacak belgeleri içermektedir. Bu belgeler, firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge/evrak listesinde belirtilen ve başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra başvuruda sunulması gereken belgelerdir. Başvuru sahipleri kendi şahsi ve maddi şartlarına göre hangi belgelerin başvuru dosyalarında bulunması gerektiğini öğrenebilmek ve danışmanlık hizmeti alabilmek için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

Geçerli bir vize başvurusu yapabilmek için başvuru yapılacak İngiltere öğrenci vizesi türü doğru saptandıktan sonra başvuru yapacak olan kişinin başvuru dosyası için gerekli olan evrakları toplaması gerekir. Bunun ardından uzmanlarımız tarafından başvuru formu doldurularak gerekli belgelerin tercümelerinin tamamlanması, ilgili harç ve ödemelerin yapılması sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması gerekir. Bu randevuda gerekli belgeler, belgelerin tercümeleri, başvuru formları, harçların ödendiğini gösteren belgeler ve biyometrik bilgilerin İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahibi tarafından teslim edilmesi ile vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Tüm bu işlemlerde CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek almak isteyen kişiler firmamızla iletişime geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 975 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular