image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğuna Yazılan Dilekçe Örneği Nasıl Olmalıdır?

İngiltere Konsolosluğuna yazılan dilekçe örneği, İngilizce olmalı ve başvuru sahibinin gidiş amacını net ve gerçekçi bir şekilde ortaya koyabilmelidir.

İngiltere vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, ilgili formların İngilizce doldurulup, ilgili harç ve ödemelerin tamamlanmasının ardından öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili işlemler yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin verilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Bu başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmek, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarının gereği olup uygun olmayan bir başvuru olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

İngiltere vizesi başvurularında en önemli adımlardan biri gerekli evrakların toplanmasıdır. Çünkü bu evraklarda herhangi bir eksiklik olması vize reddi, başvuru yasağı gibi olumuz sonuçlara yol açabilir. Bu belgelerden biri olan İngiltere Konsolosluğuna yazılan dilekçe örneği, İngilizce olmalı ve başvuru sahibinin gidiş amacını net ve gerçekçi bir şekilde ortaya koyabilmelidir. Bu belgeyi uzmanlarımız başvuru için gerekli olduğunu düşünürlerse kişinin durumuna ve amacına uygun olarak yazarak başvuru dosyasına ekleyecekledir.

Oldukça karmaşık yapıda olan Birleşik Krallık Vizesi başvuruları ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında profesyonel destek sağlayan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 840 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular