image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğuna Hitaben İngilizce Vize Talep Dilekçesi Nasıldır?

İngiltere Konsolosluğuna hitaben İngilizce vize talep dilekçesi, gerekli görülmesi durumunda uzmanlarımız tarafından hazırlanarak başvuru sahibinin dosyasına eklenecektir.

İngiltere vizesi başvuruları, İngiltere vize ve göçmenlik kanun ile yönetmeliklerinde belirli olduğu üzere bir başvuru prosedürüne sahiptir. Bu prosedür gereğince İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesine göre belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücreti ödemesinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasının ardından alınmaktadır.

İngiltere vizesi başvuru prosedürüne göre oldukça önemli aşamalardan biri de başvuru dosyası için gerekli belgelerin belirlenmesidir. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren kişilerin başvuru dosyalarına hangi belgelerin konacağı başvuru yapılacak vize türüne ve kişinin şahsi durumuna göre belirlenmektedir. Evrak listesi uzmanlarımız tarafından hazırlanarak başvuru sahibine iletilmektedir. Bu listeye göre kişinin belgelerini temin etmesi gerekir. Bu belgelerin bazıları da firmamız uzmanlarınca hazırlanarak başvuru dosyasına eklenebilecektir. Bu belgelere İngiltere Konsolosluğuna hitaben İngilizce vize talep dilekçesi örmek olarak gösterilebilir. Bu dilekçe gerekli görülmesi durumunda uzmanlarımız tarafından hazırlanarak başvuru sahibinin dosyasına eklenecektir.

İngiltere Konsolosluğuna hitaben İngilizce vize talep dilekçesi, İngilizce olarak hazırlanır. İngilizce hazırlanacak olan bu belge başvuru sahibinin neden İngiltere’ye gitmek istediği, ne kadar kalacağı gibi hususları içerir. Başvuru belgelerinin hazırlanması ve diğer başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1521 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular