image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Referans Yazısı Nasıl Olmalıdır?

İngiltere Konsolosluğu referans yazısı, başvuru sahibinin başvuru dosyasını güçlendirmek adına işverenleri, akrabaları ve yakın arkadaşları vb. tarafından yazılan yazılardır.

İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uygun olarak başvuru yapabilmek için öncelikle bir pasaporta sahip olmak ve ardından başvuru yapılacak olan vize türünün doğru saptanabilmesi gerekir. Bunun ardından başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla yapan kişilerin başvuru dosyasının hazırlanması aşamasına geçilebilecektir. Danışmanlarımız tarafından kişiye sağlanacak olan evrak listesindeki belgelerin toplanmasına, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün başvuru formlarının doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinin ardından başvuru yapılabilecektir. Bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgilerin ve başvuru dosyasının teslim edilebilmesi için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ile başvuru gerçekleştirilebilir. Uzmanlarımızın alacağı bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyasının İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi gerekir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru için gerekli belgelerin uzmanlarımızın hazırladığı evrak listesinde olan şekilde dosyaya konması oldukça önemlidir. Uzmanlarımız bu evraklara ek olarak çeşitli diğer evrakların da başvuru dosyasına konmasını isteyebilir. Ek evraklar ancak uzmanlarımızın başvuru dosyasını güçlendirmek istemesi durumunda başvuru sahibinden istenecektir. Bu belgelerden biri olan İngiltere Konsolosluğu referans yazısı, başvuru sahibinin başvuru dosyasını güçlendirmek adına işverenleri, akrabaları ve yakın arkadaşları vb. tarafından yazılan yazılardır. Bu tip ek evrakların neler olduğuna dair bilgi almak ve başvuru işlemlerini başlatmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2975 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular