image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Örnek Dilekçe Nasıl Olmalıdır?

İngiltere Konsolosluğu örnek dilekçe, İngilizce hazırlanmış ve başvuru sahibinin gidiş amacını açıkça gösteren bir şekilde olmalıdır.

İngiltere vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenler tercüme edilip, ilgili formlar İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler yapıldıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin verilmesi ile başvuru gerçekleştirilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürü içerisindeki en önemli işlemlerden biri başvuru dosyasının hazırlanmasıdır. Belgeler ve bu belgelerin tercümelerinden oluşan başvuru dosyası hazırlığı aşamasında da CSS Legal uzmanları firmamız müşterilerine profesyonel destek sağlamaktadır. Bu dosyada yer alacak belgelerden biri İngiltere Konsolosluğu örnek dilekçe olabilmektedir. Bu belge İngilizce hazırlanmış ve başvuru sahibinin gidiş amacını açıkça gösteren bir şekilde olmalıdır. Bu dilekçenin yazımı ile ilgili bilgi ve tüm başvuru sürecinde danışmanlık almak üzere firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçilebilir.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 909 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular