image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Ekşi Sözlük Yorumları Güncel Midir?

İngiltere Konsolosluğu Ekşi Sözlük yorumları İngiltere vize ve göçmenlik kanunları sürekli değiştirildiği için güncel olmayabilir.

İngiltere’ye gezmek, eğitim görmek, çalışmak gibi amaçlarla gitmek isteyen diplomatik pasaport sahipleri dışındaki başvuru sahipleri İngiltere vizesi başvurularına başlamadan önce genellikle internetten ön araştırma yapmaktadır. Bu araştırmada Ekşi Sözlük yorumlarına da denk gelinebilir. Başvuru sahipleri bilmelidir ki; İngiltere Konsolosluğu Ekşi Sözlük yorumları İngiltere vize ve göçmenlik kanunları sürekli değiştirildiği için güncel bilgiler içermeyebilir. Buna ek olarak bu yorumları yazan kişilerin çoğunluğu bu alanda uzman olmayan kişilerdir.

Hem güncel olmayan hem de uzman olmayan kişiler tarafından yazılan yorumlarla eksik ve/veya hatalı başvuru yapmak istemeyen başvuru sahipleri İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler. Bunun için CSS Legal uzmanlarımızla irtibata geçerek en güncel bilgileri alabilir, İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uygun ve olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttırabileceğiniz bir başvuru yapabilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1713 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular