image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Dilekçe Örneği Nasıldır?

İngiltere Konsolosluğu dilekçe örneği, başvuru için gerekli olması halinde firmamız uzmanlarınca sağlanmaktadır.

İngiltere Konsolosluğu dilekçe örneği, Birleşik Krallık’a gezmek, çalışmak, eğitim görmek gibi amaçlarla vize başvurusu yapacak olan kişilerin seyahatlerine ilişkin bilgilerinin yer alacağı konsolosluğa hitaben ve İngilizce yazılması gereken bir dilekçedir. Bu belge her başvuru için gerekli olmayabilir. Dilekçenin başvurunuz için gerekli olup olmadığına dair bilgiyi başvuru işlemlerinizi başlatmanızın ardından firmamız uzmanlarından alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakta ve bu şartlar da başvuru dosyası üzerinde belgelerle ispatlanabilmektedir. Bu belgelerin içerisinde bazı başvurular için başvuru sahibinin dilekçe yazması da gerekebilmektedir.

Başvuru sahibinin dosyası için gerekli olması halinde İngiltere Konsolosluğu dilekçe örneği başvuru sahiplerinin seyahatlerine ilişkin bilgilerinin yer alacağı konsolosluğa hitaben ve İngilizce olarak bir dilekçe yazması gerekebilmektedir. Bu dilekçe yazılırken İngiltere’ye seyahat etme amacı, seyahat tarihleri, seyahat masraflarının nasıl karşılanacağı gibi hususların net olarak yer almasına dikkat edilmelidir. Bu hususların tamamının dilekçede nasıl yer alması gerektiği ile ilgili desteği de firmamız müşterileri uzmanlarımızdan alabilecektir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1783 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular