image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere ile Yapılan Ankara Antlaşması Hangisidir?

İngiltere ile yapılan Ankara Antlaşması çoğunlukla 1926 yılında imzalanan aynı adlı bir antlaşma ile karıştırılmaktadır. Fakat İngiltere ile yapılan Ankara Antlaşması 1963 yılında Avrupa Ekonomik Topluluğu ile Türkiye arasında imzalanmış bir ortaklık anlaşması olup Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerinde iş kurabilmelerini sağlamaktadır. Ancak çeşitli bürokratik zorluklar nedeniyle bazı Avrupa ülkelerinde kullanılsa bile avantajlı olmamaktadır. Ankara Antlaşması tarihi ve Ankara Antlaşmasının içeriği konusunda detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere ile yapılan Ankara Antlaşması, 1973 yılında Birleşik Krallığın Avrupa Birliğine girmesiyle İngiltere için yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. Ankara Antlaşması vizesi başvuru ücreti ödenmemektedir. Ankara Antlaşması vize türleri, Ankara Antlaşması İş kurma Vizesi, Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi ve Ankara Antlaşması Bağımlıları Vizesi olarak çeşitlenmektedir.

İngiltere ile yapılan Ankara Antlaşması üzerine araştırma yapan bireylerin Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir.

CSS Lega İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere ile yapılan Ankara Antlaşması hakkında bilgi nereden alınır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1125 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular