image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere ile Ankara Antlaşması Devam Edecek mi?

İngiltere ile Ankara Antlaşması devam edip etmediğini araştıran bireylerin internetteki forum, blog, sözlük gibi sayfalardaki güvenilirliği şüpheli bilgiler yerine İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması konusunda uzman bireylerden destek alınması durumunda vize reddi ve vize başvuru yasağı alma ihtimali en aza indirilebilecektir. Ankara Antlaşması vizesi için gerekli belgelerin neler olabileceği veya hangi evrakların hazırlanması gerektiği başvuru sahiplerince uzmanlara sıklıkla sorulmaktadır. Ancak Ankara Antlaşması vizesi başvurusu sırasında talep edilen gerekli evrakların neler olabileceği konusunda uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere ile Ankara Antlaşması günümüzde devam etmektedir. İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkma süreci (Brexit) içerisinde Ankara Antlaşması vizesinin başvuru şartlarının değişip değişmeyeceği veya Ankara Antlaşmasının İngiltere için iptal edilip edilmeyeceği henüz netlik kazanmamıştır. Ankara Antlaşması vizesi başvuru işlemleri ve Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere’de iş kurma başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz. İngiltere ile Ankara Antlaşması vizesi koşulları ile ilgili detaylı bilgi almak ve güncel haberlere ulaşmak isteyenlerin Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir.

CSS Legal İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere ile Ankara Antlaşması vizesi başvuru işlemleri nasıl yapılır?”, “Ankara Antlaşması vize reddine idari itiraz yapılır mı?”, “Ankara Antlaşması vizesine internet bilgileriyle başvuru yapabilir miyim?”, “Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1137 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular