image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılabilir?

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu nasıl alınır öğrenmek için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları firmamız aracılığı ile yapıldığı takdirde uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin ödemesinin yapılmasının ardından başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunun doldurulmasının ardından uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyası, başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından teslim edilir.

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu esnasında gerekebilecek belgeler başvurulan vize türüne göre değişebilmektedir. Örneğin, bazı İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında başvuru dosyasında İngiltere’deki işverenden alınacak olan Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) mutlaka bulunmalıdır. Bu şart, her İngiltere Çalışma Vizesi için geçerli değildir. Firmamız aracılığı ile yapacağınız başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekecek belgelerin tam bir listesini sunacaklardır.

Aynı zamanda İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu esnasında başvuru sahiplerinin ispat etmesi gereken çeşitli şartlar vardır ve bu şartların ispat edilebilmesi için belgelenmeleri gerekmektedir. Bazı İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi şartı aranmaktadır. Bu durumda başvuru sahibinin en az A1 seviyesinde İngilizce bilgisi sahibi olduklarını gösterebilmek için IELTS Life Skills, IELTS UKVI ya da Trinity College London’ın ilgili sınavlarına ait sonuç belgelerini sunmaları gerekebilmektedir. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinin gereksinimleri ve başvurularda sağlanması gereken şartlar hakkında uzmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması oldukça zor başvurulardır. Başvuru prosedürlerinin özenle takip edilmesi, başvuruların başarılı olabilmesi açısından önem teşkil etmektedir. CSS Legal’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız, başvurularınızın prosedürlere mümkün olan en uygun şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri ve başvuruların gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 889 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular