image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu Dilekçe Örneği İngilizce Mi Sunulmalıdır?

İngiltere Başkonsolosluğu dilekçe örneği İngilizce olarak sunulmalıdır. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahipleri için gerekli olduğunun düşünülmesi halinde bu belge de uzmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla gidecek olan kişilerden diplomatik pasaport sahipleri dışındakilerin mutlaka İngiltere vizesi başvurusu yaparak vize alması gerekmektedir. Bu başvuruyu yaparken ise vize alabilmek için mutlaka vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılmalıdır. İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürlerin tamamlanması gerekir. Bundan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevuda başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine başvuru sahibi tarafından elden teslim edilmesi gerekir.

Yukarıdaki başvuru prosedüründeki en önemli işlemlerden biri belgelerin hazırlanması aşamasıdır. Bu belgelerde herhangi bir eksiklik, hata, yalan beyan olması halinde başvuru sahibi vize reddi ve hatta başvuru yasağı gibi olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalabilecektir. Bu belgelerden biri olan İngiltere Başkonsolosluğu dilekçe örneği ise CSS Legal uzmanlarının gerekli görmesi halinde hazırlanarak başvuru dosyasına eklenecektir. İngiltere Başkonsolosluğu dilekçe örneği İngilizce olarak sunulmalıdır. Bu belgenin hazırlığından diğer tüm başvuru işlemlerine kadar CSS Legal uzmanlarından danışmanlık alabilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1386 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular