image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvuru Dosyası Neleri Kapsar?

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuru dosyası içerisinde bulunacak olan evraklar çok çeşitli olabilmektedir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru dosyasında bulunması gereken evrakların listesinde belirlenmiş seviyelerde birtakım gereklilikler talep edilmemektedir. Bunlara örnek olarak İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda başvuru ücreti ödenmemektedir. Ankara Antlaşmasıyla Birleşik Krallığa iş kurma amacıyla gidecek olan bireylerin başvuru dosyasında bulundurması gereken evraklar arasında yüksek miktarlarda maddi gelir yeterliliğinin bulunma şartı yoktur. Aynı zamanda yüksek seviyelerde bir İngilizce dil bilgisi sınav sonucu talep edilmemektedir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru dosyası, maddi yeterlilikler ve başvuru sahiplerinin kişisel bilgilerini içermesi gereklidir. Ankara Antlaşması Vizesi türleri ve başvuru dosyasında hangi evrakların olması gerektiğini uzmanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuru evrakları kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için başvuru evraklarının neler olabileceği hakkında uzmanlarımızla iletişime geçmesi önerilmektedir. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi üzerine araştırma yapan bireylerin Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir.

CSS Legal İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi hakkında bilgi nereden alınır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi için öncelikli servisler kullanılabilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1084 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular