image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ankara Antlaşması Nedir?

İngiltere Ankara Antlaşması Nedir? sorusu uzmanlara sıkça sorulan sorulardan bir tanedir. Ankara Antlaşması, Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerinde iş kurmasını ve çalışmasını kolaylaştırmak amacıyla 1963 yılında Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu üye ülkeleri arasında imzalanmıştır. Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları çeşitli Avrupa ülkeleri için geçerli olup 1973 yılında İngiltere için Avrupa Birliğine katılmasından sonra geçerli olmuştur.

İngiltere Ankara Antlaşması Nedir? sorusunun cevabı olarak Ankara Antlaşması Vizesi iş kurma vizesine başvuracak olan bireyler ise kuracağı işin ve yaşam standartlarının yeterliliklerine göre vize memuruna inandırıcı belgeler ve ikna edici başvuru dosyası sunması halinde bu vizeyi alıp işini kurabilecektir. Ankara Antlaşması Çalışan vizesi ve Ankara Antlaşması İş Kurma vizesi başvuru işlemleri ve şartları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler İngiltere vizesi ve göçmenlik alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızla irtibata geçebilirler. Ankara Antlaşması vizesi hakkında güncel haberlere ve başvuru evrakları listesine nasıl ulaşacağını merak eden bireyler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

CSS Legal 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması nedir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için uzmanlarmızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1140 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular