image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Önemi ve Maddeleri Nelerdir?

Ankara Antlaşması önemi ve maddeleri hakkında detaylı bilgiyi İngiltere’de iş kuracak başvuru sahiplerinin mutlaka bilmesi gerekmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi, 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına İngiltere'de iş kurma izni ve sonrasında vatandaşlık almaya kadar varan pek çok hak tanıyan Ankara Anlaşması (European Community Association Agreement-ECAA) hükümlerine dayanan bir İngiltere vizesi türüdür. Bu antlaşma sayesinde birçok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iş kurmuştur ve kurmaya da devam etmektedir.

İngiltere’de iş kuracak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Ankara Antlaşması önemi ve maddeleri hakkında detaylı bilgiye sahip olması gerekmektedir. Ankara Anlaşması ile ilgili detaylı bilgiye sitemizin İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu bölümünden ulaşılabileceği gibi CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçilerek de bilgi alınabilir. Bu karmaşık başvurularda firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek alarak başvuru yapmak olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmaktadır. Bu başvuruların diğer İngiltere vizesi başvurularından çok daha ikna edici ve gerçekçi olması gerektiğine dikkat edilerek başvuru gerçekleştirilmelidir.

CSS Legal, ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 986 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular