image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?

Ankara Anlaşması danışmanlık ücreti hakkında bilgi almak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilerek detaylı bilgi alınabilecektir.

Ankara Anlaşması danışmanlık ücreti hakkında bilgi almak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilerek detaylı bilgi alınması en güncel bilgiye ulaşmak için yararlı olacaktır. İngiltere vizesi türlerinin hepsi farklı ücretlere tabidir. Çünkü başvuru yapılan vizenin niteliği, kalış süresi gibi kriterler ödenecek olan ücretleri farklılaştırmaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgeler tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenler tercüme edilip, başvuru formları İngilizce doldurulup, ilgili başvuru harç ve ödemeleri tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin verilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda bahsedilen hemen hemen her İngiltere vizesi türünün başvurusunda gerçekleştirilmesi gereken temel prosedürlere dair detaylı bilgi almak ve danışmanlarımızla başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttırmak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3713 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular