image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere’ye sporcu olarak çalışmak amacı ile gitmek isteyen kişiler Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapmalıdırlar.

İngiltere’de sporcu olarak, profesyonel anlamda çalışmak isteyen 16 yaş üzerindeki kişiler ve bu vize puan bazlı sisteme tabi bir vize olduğundan toplamda 50 puanı tamamlayabilenler Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi’ne başvurabilirler. Bunları başvuruda gösterebilmek için vizeye başvuracak olan sporcunun İngiltere’deki işveren tarafından çıkarılması gereken Sponsorluk Sertifikası (Certificate of Sponsorship)’nı mutlaka temin etmesi gerekir.

İngiltere’de çalışmak üzere sporcuların başvuru yapacağı bu İngiltere çalışma/iş vizesi başvuruları için oluşturulacak dosyanın titizlikle hazırlanması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Ayrıca maddi kayba uğramamak için de danışmanlık almak başvuru sahipleri için oldukça yararlı olacaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1705 defa görüntülendi

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları