image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin İngilizce dil şartını sağladıklarını gösterebilmeleri gerekir.

İngiltere çalışma vizesi türlerinden biri olan Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusunda bulunan öğrencilerin olumlu sonuç alabilmek için sağlaması zorunlu olan bazı şartlar bulunur. İngiltere çalışma vizesine başvuracak olan sporcular gerekli nitelikleri sağladıklarını belgeler sunarak göstermelidir. Bunlardan bir tanesi de İngilizce dil şartıdır.  Sporcu olarak İngiltere’de çalışmak üzere İngiltere vizesine başvuracak olan kişilerin en az A1 seviyesinde İngilizce dil şartını karşılayabiliyor olması gerekmektedir. Bunu sağlamak için hangi sınavlara girilebileceği hakkında detaylı bilgi İngiltere Çalışma/İş Vizesi için İngilizce Dil Sınavları sayfamızdan öğrenilebilir. Ayrıca başvurusunu CSS Legal ile yapan başvuru sahiplerine danışmanlarımız hangi sınava girebilecekleri hakkında da detaylı bilgi vereceklerdir.

İngiltere’de çalışmak üzere sporcuların başvuru yapacağı bu İngiltere çalışma vizesi başvuruları için oluşturulacak dosyanın titizlikle hazırlanması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Ayrıca maddi kayba uğramamak için de danışmanlık almak başvuru sahipleri için oldukça yararlı olacaktır. İngiltere’ye gitmek üzere yapacağı vize başvurularında uzman danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçilebilmektedir.

Bu sayfa 1583 defa görüntülendi

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları