image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu, tüm İngiltere vizesi türleri gibi İngiltere vize başvuru belgelerinin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere dosyanın ve biyometri bilgilerin (parmak izleri ile yüzün fotoğrafı) teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvuruları yalnızca belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin gerçekleştirilebildiği İngiltere Vizesi Başvuru Merkezine yapılabilmektedir. Bu merkezden bir vize randevusu alınarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler (fotoğraf ile parmak izleri) teslim edilmelidir. Vize başvuru merkezleri Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya illerinde bulunmaktadır. Bu merkezlerden herhangi birinden uzmanlarımız başvuru sahipleri için randevu alarak ve başvuru sahibi bu randevuya bizzat katılarak başvurunun gerçekleşmesi sağlayabileceklerdir.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu da İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılmalıdır. Başvurusunu firmamız CSS Legal ile yapan başvuru sahiplerinin tüm vize işlemleri gibi başvuru merkezinden vize randevusunun alınması hususunda da uzmanlarımız tarafından profesyonel destek sağlanmaktadır.

İngiltere’de çalışmak üzere sporcuların başvuru yapacağı bu İngiltere çalışma vizesi başvuruları için oluşturulacak dosyanın titizlikle hazırlanması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Ayrıca maddi kayba uğramamak için de danışmanlık almak başvuru sahipleri için oldukça yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1629 defa görüntülendi

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları