image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Tier 2 İngiltere vizesi türlerinden olan Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka katılması gereken mülakat şartı bulunmamaktadır.

Bir Tier 2 İngiltere çalışma/iş vizesi türü olan Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi’ne başvuru yapan kişiler bilmelidir ki; başvurularında mülakata girmeleri gibi bir şart bulunmamaktadır. Yalnızca çok ender durumlarda bu İngiltere çalışma vizesi türünün başvuru sahipleri mülakata çağrılabilmektedir. Bu durumlar genellikle başvuru dosyasında bazı bilgilerin şüpheli bulunması ya da net olarak anlaşılamamasıdır. Bunun dışında başvuru sahibinin gidiş amacı ile başvuru yaptığı vize türünün uyuşmadığı gerekçesiyle de görüşme talep edilebilmektedir. Bu gibi durumların dışında çalışma başvurularında çok fazla mülakat talebi ile karşılaşılmamaktadır.

Sporcuların yapacakları Tier 2 İngiltere çalışma/iş vizesi başvuruları puan bazlı vize başvuruları olup dikkatli yapılması gerekmektedir. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Prosedürlere uygun bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS & Co Legal Services uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1494 defa görüntülendi

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları