image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Retlerine İtiraz Edilebilir Mi?

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu reddedildiğinde bu vize reddine idari itirazda bulunma hakkı vardır.

Tier-2 İngiltere Çalışma Vizesi başvurularından biri olan Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu reddedildiği takdirde başvuru sahibi olan kişinin bu vize reddine karşı itiraz hakkı bulunmaktadır. Bu vizeye yaptığı başvurusu reddedilen kişilerin sahip olduğu itiraz hakkı, idari itiraz (administrative review)’dır. Tier-2 İngiltere Çalışma Vizesi reddedilen sporcular bu hakka sahip olduğu ve bu hakkın kapsamının yanında ne kadar süre içerisinde itiraz hakkını kullanabileceği ile ilgili de bilgi verilecektir. Bu bilgiler, başvuru sahibine gönderilen ret mektubunda yer alacaktır. Vize reddi alan başvuru sahipleri ret mektubunda yer alan süre dolmadan CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçerek idari itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvurularını eksiksiz gerçekleştirebilirler.

Vize reddi alan sporcuların idari itiraz dışında İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu yapabilmeleri de mümkündür. Bu başvurular hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımızla iritbata geçilmesi yararlı olacaktır.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu sayede olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilir ve kendilerini oluşabilecek pek çok zarardan koruyabilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1516 defa görüntülendi

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları